Říjen 2015

OOO'S TALK: Halloween, upcoming birthday, my hair.. | #02

31. října 2015 v 13:09 | Ooomarie |  OOO'S TALK
Ahojky všichni!
Vítám vás u dnešního článku a abych byla upřímná, tak ještě zhruba před třemi minutami jsem vůbec netušila, o čem tento článek bude :D Den před tím, než napíšu nějaký článek, přemýšlím, o čem bude. Když mě nic nenapadne, tak to nechám na následující den, protože to se nápady většinou už nějaké vynoří. Ale potom jsou tu dny, jako je tento, kdy jen zapnu počítač, otevřu si blog.cz, přihlásím se do blogu a pak jen sedím a zírám na monitor takovou dobu, dokud se ke mně zázračně nedostaví nějaký nápad :D

Všichni asi víme, že je dnes Halloween.. Přeji vám všem krásný Halloween, pokud ho slavíte!
Přijde mi, že lidi se ohledně Halloweenu dělí na dvě skupiny; Do první skupiny patří ti, kteří Halloween slaví, vyřezávají dýně, strašidelně se líčí a všechno okolo toho. Druhá skupina jsou lidé, kteří jsou zásadně proti Halloweenu, protože to není český svátek. A tyhle dvě skupiny by se proti sobě mohly hádat o tom, jestli ho slavit nebo ne.. No a pak je tu někdo jako já, komu je to úplně jedno :D

/stampky i nápis jsou z blogu monika-graphic.blog.cz/

Dále bych ráda zmínila design. Na začátku jsem si myslela, že designy budu měnit pokaždé, když bude OOO'S TALK nebo alespoň každý měsíc. Mně se ale tenhle pořád ještě docela líbí a nemám nápad na žádný nový, takže tady zůstane nejspíš až do zimy :D Sice to zní jako dlouhá doba, ale když se nad tím zamyslíte, tak zima je tu už za chvíli..

Napadlo mě ale, že bych mohla udělat nějaký trochu narozeninový design, který by samozřejmě nebyl tak přeplácaný a barvami bijící do očí jako minulý rok, ale byl by.. Pokud myslíte, že bych ho měla udělat, napište mi to a já ho udělám! :) Nemůžu uvěřit tomu, že už za necelý měsíc to budou dva roky tady na blogu! Je to úplně neuvěřitelné.. Mohla bych udělat nějakou soutěž nebo soutěže, takže pokud byste o ně stáli, byla bych moc ráda! Můžete mi i napsat, co byste si nejradši zahráli a já to podle toho připravím :) Blog bude slavit 27.11., v pátek.

S tím ostříháním ještě vůbec netuším, ale už jsem objednaná ke kadeřnici (na středu konkrétně) :D Když jsem ale psala, že bych si to nechala ostříhat po ramena, tak to bylo přehnané, protože jsem to myslela asi tak 10cm pod ramena. Pořád ale nejsem rozhodnutá.. Střídá se to u mně strašně rychle; v jedné chvíli ano, jindy ne, pak zase ano.. Stejně tak se na dvě skupiny dělí i mí kamarádi; polovina říká, že ano, polovina, že ne.. Dnes ráno jsem si říkala, že půjdu, ale potom jsem si udělala drdol (takový ten s tou "drátěnkou") a mně se tak strašně líbí! :D A z těch kratších bych si ho dělat nemohla.. Do léta mi to samozřejmě zase do takovéhle délky doroste, ale přeci jen.. Jak se znám, tak nejspíš půjdu, protože když už o něčem přemýšlím, tak to dříve nebo později udělám, ale jde o to, abych se proto rozhodla a šla alespoň s devadesáti-procentní jistotou, abych nelitovala..

Na závěr bych vám chtěla ještě znovu poděkovat za překrásných 25.000 návštěv, protože už jen sto návštěv a bude to 26.000! Zdá se mi to neuvěřitelné.. Stejně tak ještě moc děkuji za milé komentáře, jsem strašně ráda, že se vám články líbí! Hřeje to u srdíčka ♥♥

Pro dnešní článek to bude vše, budu se na vás těšit u dalšího, mějte se krásně! ♥
- Ooomarie

Jak na jednoduché shapes ve Photoshopu

26. října 2015 v 13:07 | Ooomarie |  Grafika a fotky
Ahojky všichni!
Přeji vám krásné pondělí a vítám vás u dnešního článku. Tento článek bude tutoriál na shapes, které tvořím ve Photoshopu. Určitě to zkuste, je to strašně jednoduché! :)
Ještě vám chci strašně moc poděkovat za nádherné komentáře u minulého článku, hodně to pro mě znamená! ♥♥

Fotky: Podzimní zahrada | #01

24. října 2015 v 11:15 | Ooomarie |  Grafika a fotky
Ahojky všichni!
Vítám vás u sobotního článku a přeji vám krásný víkend :)
Včera odpoledne jsem zajela za babičkou a protože má zahrádku, vzala jsem s sebou foťák. Odpoledne bylo moc příjemné, protože svítilo sluníčko a tak bylo teplo a všechno to hrálo krásnými barvami. Fotila jsem především růže, protože těch tam babička má spoustu a podle mě jsou strašně krásné ♥ Doufám, že se vám fotky budou líbit :)

Fall shapes

22. října 2015 v 16:16 | Ooomarie |  Grafika a fotky
Ahojky všichni!
Přeji vám krásný čtvrtek a vítám vás u dnešního článku. Měla jsem ještě třičtvrtě hodinky než pojedu na trénink a říkala jsem si, co bych mohla přidat na článek. Bum! a napadlo mě udělat shapes s podzimní tématikou! Grafiku jsem nedělala už strašně dlouho, ale dnes jsem na shapes měla chuť a navíc je to docela jednoduché a rychlé, a tak to tu máte. Původně jich mělo být víc, ale ty obrázky měly špatnou kvalitu a nebo velikost, takže se to udělat nedalo. Doufám, že se vám moje shapes po dlouhé době budou líbit a pokud je použijete, uveďte prosím zdroj! :))

Ostatní najdeš po rozkliknutí celého článku :)

OOO'S TALK: New beginning & more information | #01

17. října 2015 v 14:08 | Ooomarie |  OOO'S TALK
Ahojky všichni!
Zdravím vás u oficiálně prvního článku na tomto blogu. Pokud je někdo z vás nový a neví, co se tady stalo, tak se to právě dozvíte; Na tomto blogu jsem začínala na podzim 2013, když mi bylo pouhých 11 let a o prázdninách 2015 jsem se rozhodla přestěhovat na novou adresu (ooomarie-life.blog.cz). Asi před týdnem mi ale došlo, že by to byla chyba, kdybych zahodila celé v listopadu dva roky na tomto blogu a tak jsem se sem vrátila. Celý článek, kde všechno vysvětluji, najdete tady.

Změn, které jsem provedla ještě před tímto článkem, jste si nejspíš všimli; smazala jsem všechny články, rubriky, obrázky.. Úplně všechno, abych mohla začít znovu a od začátku.
Dále jsem také změnila vzhled blogu, design tomu říkat nebudeme, abych navodila nějakou podzimní atmosféru. Pozadí jsem nechala stejné, jako je na minulém blogu, protože se mi líbí a nenašla jsem žádné lepší. S tou animací, která je v horním boxu, jsem se prala vážně docela dlouho, takže doufám, že se vám líbí ^^


Založila jsem jen pár rubrik, do kterých si myslím, že budu přidávat. Nechci tady mít totiž nějaké rubriky jen "na okrasu". Kdyby mě napadla nějaká nová, tak samozřejmě založím nové, ale zatím mi to takhle vyhovuje.

Ve zkratce vám povím něco o této rubrice OOO'S TALK; Tato rubrika je čistě povídací a budu sem psát různé věci, které bych vám potřebovala povědět. Celým názvem by to bylo Ooomarie's talk, ale to bylo moc dlouhé a tak je to Ooo's talk. Bude vycházet podle toho, jak budu potřebovat a jak vás bude bavit, ale jednou měsíčně je minimální počet.

Poslední informace do dnešního Ooo's talku bude o spřátelení blogu neboli Affiliates. Vždy jsem Affiliates měla a vyhovovalo mi to. Teď jsem si ale řekla, že Affiliates zruším a budu mít v menu jen kolonku, kde budou napsané mé oblíbené blogy, které navštěvuji v podstatě jako Affiliates, ale jsou to oblíbené blogy. Pokud si mě tedy v Affiliates chcete nechat, tak si mě tam klidně nechte (pokud jste napsaní v menu, tak vás budu navštěvovat minimálně 1x týdně) a nebo si mě smažte, nebudu se na vás zlobit.
Pokud tedy můj blog máte rádi a rádi ho čtete a komentujete, budu moc ráda, když ho i nadále budete navštěvovat ♥

Tímto se s vámi tedy už loučím, doufám, že se máte krásně a užíváte si podzimních dní. Mějte se krásně, budu se na vás těšit u dalšího článku ♥

- Ooomarie

Knižní výzva na rok 2015

17. října 2015 v 13:45 | Ooomarie |  Knihy a filmy
Na začátku roku 2015 jsem se rozhodla, že se také zúčastním knižní výzvy pro tento rok. Knihy mám velice ráda a miluji čtení, bohužel na to ale ne vždy je čas a tak jich nepřečtu tolik, kolik bych si představovala.. Zvolila jsem si tedy číslo 30 knih.