Červenec 2017

OOO'S TALK: Ze života ooomarie | #30

24. července 2017 v 20:01 | Ooomarie |  OOO'S TALK
Třicátý článek, ve kterém jen žvaním, wohouuu
Ahoj všichni,
už podruhé jsem zkusila vydat článek se shrnutím mé četby za leden a únor, ale přijde mi takový dost nezáživný a ty knihy ani nejsou tolik zajímavé, takže už podruhé jsem článek po pár minutách smazala, achjo. Rozhodla jsem se proto napsat článek, který vyplním jenom povídáním, protože blog chci mít zase o sobě a ne jen o knihách, aby mě nikdo nepoznal, chci s vámi sdílet svoje zážitky a všechny ostatní věci, takže dnešní talk zasvětím věcem, které se změnily za uplynulý půlrok, kdy jsem na blog moc nepřispívala.

alternativeaesthetic quote

101 cílů za 1001 dní

16. července 2017 v 15:04 | Ooomarie |  Ostatní
Ahoj všichni!
Dnes jsem vydala článek o knížkách, ale potom smazala, protože chci vydat něco lepšího. Zrovna jsem četla pár motivačních článků a dostala jsem chuť napsat něco jiného. Konkrétně bych si sem chtěla napsat nějaké cíle, které bych mohla splnit. Já jsem člověk všemožných seznamů a lístečků, takže tohle mi přijde jako dobrý nápad. Mám sice vytvořený seznam cílů, které chci splnit do konce tohoto léta, ale tady na blogu bych to ráda udělala ve velkém, a to tím, že se zúčastním projektu 101 cílů za 1001 dní. Už hrozně dlouho tuto výzvu obdivuju, ale nikdy jsem neměla odvahu se jí zúčastnit, ale teď jsem konečně plná motivace a pouštím se do toho! :) Začátek jsem dala v lednu tohoto roku, aby se mi dny lépe počítaly.

Superthumb failaesthetic

Začátek: 1.1.2017
Konec: 26.10.2019


OOO'S TALK: Jsem zpátky? | #29

10. července 2017 v 12:04 | Ooomarie |  OOO'S TALK
Ahoj všichni!
Achjo, vůbec už nevím, jak psát, jak uvádět články, co psát, bože.
Začala bych asi tím, že se omlouvám všem, kdo tady ještě zůstal a návštěvoval můj blog, který, co si budeme povídat, moc velkým množstvím článků zrovna neoplýval. Dneska jsem ale z nějakého mně naprosto neznámého důvodu, dostala chuť se ohlásit.

Superthumb aesthetic aesthetic

Důvodů k mojí neaktivitě bylo hodně, ale především jsem bojovala sama se sebou a s pocitem, co když někdo bude vědět, kdo jsem. Nevím proč, ale najednou jsem měla pocit, že toho s vámi sdílím hrozně moc. Jindy, když jsem tenhle pocit neměla, jsem se prostě cítila špatně, že jsem se tak dlouho neozvala. A taky jsem prostě zapomněla, jak psát. Jestli jsem to vůbec kdy věděla. A taky přestalo přidávat články velké množství mých oblíbených blogerek, takže mi nějak nezbývala ta chuť. Uvědomuju si, že jsem na blog poslední půl rok neskutečně kašlala a až když jsem teď nedávno upravovala menu, tak mi došlo, že v listopadu to budu čtyři roky, ČTYŘI ROKY, a já jsem to chtěla takhle prostě zahodit? Teď jsem tak namotivovaná, že bych ráda přidávla články pravidelně a s chutí jako dřív, ale nevím, jak mi to vydrží. Pokusím se o to.

Vím, že blog musím dát hodně do kupy, mám pocit, že je to takový zchátralý stařík, o kterého se měsíce nikdo nestaral a kterého všichni opustili, včetně mě. Chtěla bych udělat kompletně nový vzhled, upravit menu, sepsat si nápady na různé články, psát zajímavě a znovu si získat čtenáře a blogy, ke kterým se i já budu ráda vracet. Zatím budu pracovat na designu a když tak přemýšlím, chtěla bych napsat nějaký motivační článek, protože mám nějaké myšlenky a také začínám s něčím pro mě novým, chtěla bych hodně článků věnovat knížkám, pokud vás to bude zajímat, protože jich mám přečtených už asi 37, což je pro mě velké číslo, a chtěla bych postupně dělat shrnutí ke každé knížce, abych na konci roku nevydávala jeden nekonečný článek, ale aby to bylo v několika málo a trochu podrobnější. Ráda bych udělala i nějaký playlist, chtěla bych tu mít zaznamenáno, co zrovna poslouchám, až se k těmto článků budu později vracet. A ooo's favs, moje oblíbená kategorie! Haha, takhle dopadá, když jsem moc přemotivovaná. Všechno bych nejradši dělala teď hned.

Doufám, že se na mě nezlobíte a budete můj blog číst i nadále, popřípadě že si nějaké nové čtenáře a blogové kamarády získám. Tohle byl jen informační článek, kterým jsem asi chtěla dodat odvahu do psaní sama sobě, tak uvidíme, jak se mi to povede :) Mějte se krásně ♥
- Ooomarie