Srpen 2017


Váš život je ve vašich rukou

2. srpna 2017 v 15:58 | Ooomarie |  Ostatní
Kdybych tak mohla změnit svůj život..

Superthumb Superthumb aesthetic

Pořád jen poslouchám lidi naříkat a stěžovat si na to, jak mají špatný život a co by chtěli, aby byli štastný.. "Kdybych vypadal takhle, byl byl šťastný", "Kdybych uměl tohle, byl bych šťastný", "Kdybych měl tamto, byl bych šťastný".. Ale je to vše přeci úplě k ničemu. Fňukání a nadávání na svůj život vám nepomůže získat nic z toho, co byste si přáli.

Kdybyste tak mohli změnit svůj život? Ale vy můžete! Chcete mít na hlavě bláznivou barvu? No tak jděte a objednejte se k tomu kadeřníkovi! Chcete začít jíst zdravě a cvičit? No tak odlepte zadek od toho gauče a jděte ven! Chcete si koupit nový kabát? No tak běžte a investujte do něj své peníze. Chcete mít práci vašich snů? No tak běžte a zkuste to! Můžete mít všechno, co si jenom přejete, vždyť váš život je jen váš a jen vy rozhodujete o tom, jak s ním naložíte. Vy si můžete vybrat, co se stane a vy ovlivníte jak se to stane.

Chcete změnu ve svém životě? No tak prostě jděte a udělejte ji. Život něpatří lidem, kteří přemýšlí o tom, co by mohli mít, aby byli šťastní a jak by změnili svůj život, kdyby to šlo, ne, život patří těm, kdo to prostě udělá! Přestaňte se bát změny, přestaňte se bát toho, co chcete a co si o vás ostatní budou myslet, přestnte se bát neúspěchu a jděte si za tím, co doopravdy chcete. Život máme jen jeden a čekání na zázrak vás nikam neposune a jestli něco chcete, jděte si za tím, protože nic vám do klína samo nespadne. Můžete se zeptat jakéhokoliv úspěšného člověka a nikdy vám neřekne, že se stal úspěšným, když o tom přemýšlel, ne, musíte si to, co chcete, sami získat. Takže zapomeňte na myšlenky "kdybych tak mohl" a radši je nahraďte "já můžu!". Můžete dosáhnout čehokoliv, stačí se jen snažit a vytrvat. Život chcete přeci strávit šťastní, tak jděte a změňte ho, jestli je v něm něco, co vás šťastnými nedělá. Musíte zkrátka věřit, že to dokážete. Změna vašeho života je jen ve vašich rukou.