Grafika a fotky

Fotky: Jarní zahrada | #02

6. dubna 2016 v 17:01 | Ooomarie
Ahojky všichni!
Už je mi až trapné se znovu omlouvat za to, že jsem nic nenapsala. A proto se omlouvat už nebudu, protože blog je přeci koníček a ne nějaká sužující povinnost. Poslední měsíc jsem měla takovou menší krizi, kdy se mi vůbec nechtělo psát, a tak jsem se do článků musela vyloženě nutit, proto vycházely jen ooo's talky a to hodně zřídka. Teď už to ale snad bude lepší, pokusím se o to. Bohužel nejde jen o to, že jsem si neuměla udělat čas na blog, já jsem si neuměla udělat čas na nic. Nepřinutila jsem se číst si, cvičit, kreslit, psát, vůbec nic. Dělala jsem pořád jen naprosto zbytečné činnosti a byla v jednom kuse unavená. Dnes jsem se ale rozhodla to změnit, protože takhle už dál nemůžu. Už musím konečně začít běhat, protože už je teplo, musím dočíst knížku, co jsem rozečetla před měsícem, zajít si do knihovny pro nové knihy, začít trochu posilovat, a začít zase pravidelně blogovat. Konečně mám opět tu skvělou náladu plnou nápadů a chuti všechno dělat. Věřím, že mě chápete, protože jste ti nejmilejší a nejúžasnější čtenáři, jaké by si mohl bloger přát ♥ Děkuju vám za všechny vaše pozitivní ohlasy a komentáře, protože i když jsem třeba neměla moc dobrou náladu, vaše komentáře mi vždy pozvedly koutky do úsměvu ♥ // Nějak jsem se tady rozepsala, teď už jen kratičký úvod k článku; mám pro vás druhý článek s fotkami, po strašně dlouhé době, opět fotky zahrádky mojí babičky ♥ Snad se vám budou líbit, pojďme na to ♥

Jak na jednoduché shapes ve Photoshopu

26. října 2015 v 13:07 | Ooomarie
Ahojky všichni!
Přeji vám krásné pondělí a vítám vás u dnešního článku. Tento článek bude tutoriál na shapes, které tvořím ve Photoshopu. Určitě to zkuste, je to strašně jednoduché! :)
Ještě vám chci strašně moc poděkovat za nádherné komentáře u minulého článku, hodně to pro mě znamená! ♥♥

Fotky: Podzimní zahrada | #01

24. října 2015 v 11:15 | Ooomarie
Ahojky všichni!
Vítám vás u sobotního článku a přeji vám krásný víkend :)
Včera odpoledne jsem zajela za babičkou a protože má zahrádku, vzala jsem s sebou foťák. Odpoledne bylo moc příjemné, protože svítilo sluníčko a tak bylo teplo a všechno to hrálo krásnými barvami. Fotila jsem především růže, protože těch tam babička má spoustu a podle mě jsou strašně krásné ♥ Doufám, že se vám fotky budou líbit :)

Fall shapes

22. října 2015 v 16:16 | Ooomarie
Ahojky všichni!
Přeji vám krásný čtvrtek a vítám vás u dnešního článku. Měla jsem ještě třičtvrtě hodinky než pojedu na trénink a říkala jsem si, co bych mohla přidat na článek. Bum! a napadlo mě udělat shapes s podzimní tématikou! Grafiku jsem nedělala už strašně dlouho, ale dnes jsem na shapes měla chuť a navíc je to docela jednoduché a rychlé, a tak to tu máte. Původně jich mělo být víc, ale ty obrázky měly špatnou kvalitu a nebo velikost, takže se to udělat nedalo. Doufám, že se vám moje shapes po dlouhé době budou líbit a pokud je použijete, uveďte prosím zdroj! :))

Ostatní najdeš po rozkliknutí celého článku :)
 
 

Reklama