OOO'S FAVS

OOO'S FAVS: Leden 2017

28. ledna 2017 v 20:11 | Ooomarie
Lidičky, lidičky,
víte, že můj blog byl minulý týden umístěn na hlavní stránce blogu.cz? ♥ Zjistila jsem to úplnou náhodou - v pondělí jsem si prohlížela týdenní návštěvnost blogu, která s mojí nízkou aktivitou bývá okolo šedesáti lidí za týden, a najednou jsem tam měla asi dvě stě padesát. Vykulila jsem na ten mobil oči a říkala jsem si, jak je to možné. Kromě návštěvnosti mi přibylo i spoustu komentářů a já to nechápala, až potom mi došlo, že bych někde mohla mít "reklamu". A opravdu - můj blog byl na titulní stránce blogu.cz ♥ Vím, že je to asi maličkost, ale mě vážně potěšila.
Zároveň mě moc mrzí, že už nejsem tolik aktivní. Nemluvím jen o tom, že za tento měsíc píši teprve druhý článek, ale o tom, že za celý minulý rok mám asi stejný počet článků, jako v roce '15 za necelé tři měsíce. Mrzí mě to, ale nedá se s tím nic dělat, mám teď jiné záliby a více povinností, proto netrávím tolik času jen na počítači psaním článků.
Chtěla jsem dnešním článkem udělat ooo's talk, ale pak mi došlo, že bych vlastně neměla do něj co dát, a tak jsem přemýšlela o článku s mými oblíbenými úryvky z knih nebo básněmi, co mě za poslední dobu oslovily, ale to jsem také zavrhla - nevím, zda by to někoho bavilo (pokud ano, dejte mi vědět). A nakonec jsem si všimla zapomenuté rubriky ooo's favs - když jsem ji zakládala, byla jsem tak nadšená, že konečně mám rubriku, která mi vydrží a bude mě bavit, a řekla bych, že to tak bylo i ze strany vaší, mých čtenářů. Bohužel jsem od toho upustila, poslední mám za srpen. Dnes tuto rubriku společně oživíme, takže tu máme favority za leden!

alicia silverstone music pink

OOO'S FAVS: Červenec + srpen 2016

3. září 2016 v 16:48 | Ooomarie
Ahojky všichni! ♥ První sobota v měsíci září, což znamená, že tu máme nový článek! A proč ho začínám psát až v 16:18 a ne už někdy dopoledne? No, to jsem celá já, musela jsem nejdřív udělat všechny věci do školy, uklidit v pokoji a napsat dopis kamarádce, ale už jsem tady a pouštím se do tohoto článku. Jsem moc ráda za ohlasy u minulého ooo's talku, děkuju vám ♥ A teď se už pojďme vrhnout na favoriti za léto ♥

OOO'S FAVS: June 2016

1. července 2016 v 20:01 | Ooomarie
Ahojky všichni! Se skvělou náladičkou jsem s vámi přišla přivítat další měsíc a s ním zároveň i všemi milované prázdniny a mé oblíbené léto ♥ Vím, že jsem se dlouho neozvala, ale preferovala jsem poslední dva týdny trávit s kamarády, u bazénu, nebo se spolužáky, jsem si jistá, že to pochopíte. Jak vám dopadlo vysvědčení? Já měla dvě dvojky - zeměpis a přírodopis.. oboje jsem měla mezi jedničkou a dvojkou (přírodopis dokonce spíš k jedničce, troufla bych si říci), ale vzhledem k tomu, že mě ten učitel nemá rád, se jeho známkám divit ani nemohu. I tak jsem ale spokojená se svým vysvědčení, vždyť nezáleží na tom, jestli je to jedna dvojka nebo dvě.. Tento školní rok uběhl tak strašně moc rychle, že tomu ani nemohu uvěřit.. vždyť ještě před chvílí jsem nastupovala do osmé třídy a teď mám za dva měsíce být deváťačkou? Hh, jak se to mohlo vůbec stát? /nějak se mi to nehodí do textu, ale chtěla jsem vám strašně moc poděkovat za komentáře u minulého článku♥♥/
No, uběhl další měsíc a tak tu máme zase ooo's favs, kecáníčka na začátek už bylo dost, pojďme na to!:)

legssummersunset

OOO'S FAVS: May 2016

5. června 2016 v 12:16 | Ooomarie
Ahojky všichni! Už dlouho dobu jsem si říkala, že bych chtěla nějakou pravidelnou rubriku, do které bych přidávala články každý měsíc a měla chuť do ní psát. Rozhodla jsem se proto vytvořit sérii, kde budu každý měsíc vyplňovat kategorie jako jsou oblíbený film, seriál, kniha, místo, jídlo, písnička, činnost,.. všichni to známe, nápad není z mé hlavy, ale už dlouho jsem něco takového chtěla a konečně jsem se odhodlala ji založit. Ještě váhám nad názvem - Favourites, oblíbenci, oblíbenosti,.. ale přijde mi to takové obyčejné a chtěla bych nějaký originálnější název, tak snad do konce tohoto článku něco vymyslím.
/Edit po dopsání článku: Nakonec jsem vymyslela ooo's favs, tak aspoň trochu originality v tom názvu je, hh./

lightsummerair
 
 

Reklama