OOO'S TALK

OOO'S TALK: Zákon přitažlivosti, lívance | #31

16. srpna 2017 v 8:54 | Ooomarie
Ahoj všichni!

Superthumb fashion flowers

OOO'S TALK: Ze života ooomarie | #30

24. července 2017 v 20:01 | Ooomarie
Třicátý článek, ve kterém jen žvaním, wohouuu
Ahoj všichni,
už podruhé jsem zkusila vydat článek se shrnutím mé četby za leden a únor, ale přijde mi takový dost nezáživný a ty knihy ani nejsou tolik zajímavé, takže už podruhé jsem článek po pár minutách smazala, achjo. Rozhodla jsem se proto napsat článek, který vyplním jenom povídáním, protože blog chci mít zase o sobě a ne jen o knihách, aby mě nikdo nepoznal, chci s vámi sdílet svoje zážitky a všechny ostatní věci, takže dnešní talk zasvětím věcem, které se změnily za uplynulý půlrok, kdy jsem na blog moc nepřispívala.

alternativeaesthetic quote

OOO'S TALK: Jsem zpátky? | #29

10. července 2017 v 12:04 | Ooomarie
Ahoj všichni!
Achjo, vůbec už nevím, jak psát, jak uvádět články, co psát, bože.
Začala bych asi tím, že se omlouvám všem, kdo tady ještě zůstal a návštěvoval můj blog, který, co si budeme povídat, moc velkým množstvím článků zrovna neoplýval. Dneska jsem ale z nějakého mně naprosto neznámého důvodu, dostala chuť se ohlásit.

Superthumb aesthetic aesthetic

Důvodů k mojí neaktivitě bylo hodně, ale především jsem bojovala sama se sebou a s pocitem, co když někdo bude vědět, kdo jsem. Nevím proč, ale najednou jsem měla pocit, že toho s vámi sdílím hrozně moc. Jindy, když jsem tenhle pocit neměla, jsem se prostě cítila špatně, že jsem se tak dlouho neozvala. A taky jsem prostě zapomněla, jak psát. Jestli jsem to vůbec kdy věděla. A taky přestalo přidávat články velké množství mých oblíbených blogerek, takže mi nějak nezbývala ta chuť. Uvědomuju si, že jsem na blog poslední půl rok neskutečně kašlala a až když jsem teď nedávno upravovala menu, tak mi došlo, že v listopadu to budu čtyři roky, ČTYŘI ROKY, a já jsem to chtěla takhle prostě zahodit? Teď jsem tak namotivovaná, že bych ráda přidávla články pravidelně a s chutí jako dřív, ale nevím, jak mi to vydrží. Pokusím se o to.

Vím, že blog musím dát hodně do kupy, mám pocit, že je to takový zchátralý stařík, o kterého se měsíce nikdo nestaral a kterého všichni opustili, včetně mě. Chtěla bych udělat kompletně nový vzhled, upravit menu, sepsat si nápady na různé články, psát zajímavě a znovu si získat čtenáře a blogy, ke kterým se i já budu ráda vracet. Zatím budu pracovat na designu a když tak přemýšlím, chtěla bych napsat nějaký motivační článek, protože mám nějaké myšlenky a také začínám s něčím pro mě novým, chtěla bych hodně článků věnovat knížkám, pokud vás to bude zajímat, protože jich mám přečtených už asi 37, což je pro mě velké číslo, a chtěla bych postupně dělat shrnutí ke každé knížce, abych na konci roku nevydávala jeden nekonečný článek, ale aby to bylo v několika málo a trochu podrobnější. Ráda bych udělala i nějaký playlist, chtěla bych tu mít zaznamenáno, co zrovna poslouchám, až se k těmto článků budu později vracet. A ooo's favs, moje oblíbená kategorie! Haha, takhle dopadá, když jsem moc přemotivovaná. Všechno bych nejradši dělala teď hned.

Doufám, že se na mě nezlobíte a budete můj blog číst i nadále, popřípadě že si nějaké nové čtenáře a blogové kamarády získám. Tohle byl jen informační článek, kterým jsem asi chtěla dodat odvahu do psaní sama sobě, tak uvidíme, jak se mi to povede :) Mějte se krásně ♥
- Ooomarie

OOO'S TALK: Rok 2017 a nový design | #28

1. ledna 2017 v 13:31 | Ooomarie
1.1.2017

girl 2017 aesthetic

"Našla jsem své pravé já" - achjo, kdybych mohla svýmu loňskýmu já nafackovat, udělala bych to s radostí. V necelých čtrnácti psát, že jsem našla svý pravý já? Proboha! :D Nedávno mi někdo řekl, že jsem se změnila. Pochopitelně, že jsem se změnila. Jsem v pubertě, v tomhle věku se lidi pořád mění, hledají se, obklopují se různými lidmi, nachází odlišné zájmy, rozšiřují si názory. SAMOZŘEJMĚ ŽE JSEM SE ZMĚNILA. Všichni se mění, nemůžeme být pořád stejní, když ve světě je tolik věcí co objevovat. Tenhle článek bude pravděpodobně nespisovně napsanej, nebude mít hlavu ani patu, ale já ho chci napsat zrovna takhle. Další rok je totiž za námi a já jsem zrovna ten typ člověka, co miluje nový roky, nový začátky. Ne, že bych rok 2016 neměla ráda, nic mi nedal, nebo se mi nestalo nic dobrýho, jen mám ráda ten pocit, že můžu začít úplně od začátku, s čistým štítem, jako úplně novej člověk. Že za sebou můžu nechat celej rok a celej novej na mě čeká. Máte to někdo stejně?

Přijde mi to jako včera, co jsem měnila vánoční design, tak dlouho jsem se s tím vším štvala, ale byly to tři týdny a teď je to fuč, musím nastavit a vytvořit novoroční. Nebo vlastně, když článek vydávám tak už to pochopitelně všechno mám. Nebudu sem psát takový věci, co jsem psala do loňskýho článku - "Něco, na co se mí čtenáři kouknou a dodá jim to naději, aby se nevzdávali svých snů." - konec citátu, no víc mainstream jsem snad ani bejt nemohla.


Když jsem přemýšlela, tak jsem si říkala, že jsem se od minulýho roku přece vůbec nezměnila, že si přijdu pořád jako stejnej člověk, ale tak to rozhodně není. Rozhodně jsem se změnila, ne nijak razantně, ale změnila. Když se koukám na rok staré články, tak je to dost velkej rozdíl. Vím, že teď nejsem moc aktivní a nevím ani, jestli budu někdy vydávat pravidelně každej tejden, ale rozhodně s blogem přestávat nechci. Je to věc, co mě baví, i když to tak vždycky nevypadá. Nedokážu si představit život bez psaní, bez designů, bez vašich komentářů. A navíc tenhle rok (až v listopadu ale přece) budeme slavit čtvrtý narozeniny, a to by byla dost velká škoda s tím seknout, když jsme se společně dostali takhle daleko.

Nevím, o čem tenhle článek byl a myslím, že vám vůbec nic nedal, ale je to můj novoroční článek a já ho chci vydat, na závěr bych asi dodala jen to, abyste si rok 2017 užili víc než ten předchozí, vždyť začínáte úplně od začátku a to je nejlepší čas na změny.
S láskou
Ooomarie

OOO'S TALK: 3. narozeniny, advent, omluva & velké díky

27. listopadu 2016 v 11:49 | Ooomarie
Ahoj všichni!
Omlouvám se. Tak strašně dlouho jsem se neozvala, ale konečně po dvou měsících mám chuť něco napsat a cítím, že konečně ten článek dopíšu až do konce. Není to tak, že bych celé dva měsíce nechtěla psát, párkrát jsem ten blog otevřela a rozepsala článek, ale nedokázala jsem ho dopsat, protože jsem neměla náladu, nebo ztratila nápad, nebo přestala mít chuť. Měla jsem pocit, že blog není věc, která by mě naplňovala a kterou bych dělala proto, že mě to baví, měla jsem ho spíš jako povinnost, a to není dobře. A tak jsem zmizela. Bez ohlášení. Bez vysvětlení. Chtěla jsem to zkusit, abych zjistila, jestli pro mě blog pořád znamená to, co dřív. A upřímně? Vůbec mi nechyběl. Cítila jsem se volná, že nemám žádnou svazující povinnost něco dělat a vymýšlet, ale když se nad tím zamyslím zpětně, tak mi chyběl hrozně moc. Chyběly mi vaše komentáře a podpora, ťukání do klávesnice a ten pocit, že dělám něco, co mě baví. A tak jsem zpátky. Vím, že mě chápete, i když už nemám tolik čtenářů, co by můj blog četli a spoustu mých oblíbených blogerek skončilo, ale jsem ráda, že jsem zpátky a doufám, že mi to vydrží.

snow starbucks balloons

Dnes je 27. listopadu 2016, což znamená dvě věci - jako první: Slavíme spolu třetí narozeniny! Je to neuvěřitelná doba, strašně rychle to uteklo a jsem hrozně ráda, že jsem měla šanci vás všechny poznat, objevovat samu sebe, zlepšovat se v psaní a najít něco, co mě baví a naplňuje. Jsem ráda, že jsem roku 2013 založila tento blog, protože je v něm veliká část mě. Vím, že jsem se ne vždycky chovala zodpovědně (například teď, když jsem na dva měsíce zmizela), že jsem někdy nevydávala úplně kvalitní články a neměla psací období, že jsem udělala spoustu rekonstrukcí, jednou se dokonce přestěhovala úplně jinam a pak se znovu vrátila, že jsem smazala spoustu starých článků a založila spoustu nových rubrik, ale jsem za to strašně ráda, protože mě to někam posunuje a vím, že stejně tak, jak se vyvíjel můj blog, jsem se vyvíjela i já sama. A jsem za tu neskutečně vděčná právě vám, protože bez vás bych nedokázala nic, DĚKUJU VÁM

A ta druhá věc: Dnes je první adventní neděle! Nevím, jestli právě tento fakt mi navodil dobrou náladu, nebo to, že mi po pokoji hrají vánoční písničky a plápolají svíčky, ale jsem šťastná. Za chvíli jsou tu zas Vánoce, uteklo to tak neskutečně rychle, nemůžu uvěřit, že za měsíc je už vlastně po Vánocích, páni. Tak rychle, běžte shánět dárky, ať to všechno stihnete! Nenechávejte to na poslední chvíli, jako já minulý rok :D

V blízké době se můžete těšit na nový design, příští víkend je druhá adventní neděle, takže bych ráda sesmolila nějaký vánoční, abych sem an blog navodila taky tu hezkou atmosféru. Taky bych chtěla vydat článek s tipy na filmy nebo knížky, nevím přesně co, ale jedno z toho určitě plánuju.. no a pak to asi nechám na osudu, co mě napadne :D

Takže doufám, že se máte krásně, ještě jednou se moc omlouvám za moji dlouhou nepřítomnost, už to bude snad lepší. Můžete mi napsat, jestli už máte dárky a jak se těšíte na vánoce vy, děkuju za vám za krásné tři roky a vše, co pro mě děláte ♥♥
S láskou
Ooomarie

OOO'S TALK: Podzim a nový design | #26

24. září 2016 v 21:18 | Ooomarie
Že budu přidávat v sobotu každé dva týdny? HAHAHA zase to nevyšlo.
Ahoj všichni! ♥ Doufám, že jste na mě ještě nezapoměnli za ty tři týdny co jsem se zase neozvala, achjo. Věc se má tak.. no času jsem měla dost, jenom jsem si ho neudělala. Prostě lenost, co si budeme povídat.

autumn autumn light

Chtěla jsem napsal už minulou sobotu, ale prostě jsem se k tomu nedostala a ještě nebyla podzimní atmosféra a já už chtěla nový design a nemohla jsem, takže jsem nemohla napsat ani článek, no kompikovanosti co si dokážu vytvořit jen já :D ALE už jsem konečně tu, i s novým vzhledem! Vlastně je úplně stejný, jako ten letní, akorát má jiné barvy, písmo a obrázky, ale použila jsem ten starý jako "šablonu" a jsem docela spokojená, tak snad se bude líbit i vám.

Myslím, že se budu držet toho, že vydám každý začátek měsíce favority a pak během toho měsíce jak mi ty články vyjdou, jsem fakt hrozná v tomhle :D

Konečně začal podzim, nevím proč, ale hrozně jsem se na něj těšila, konečně můžu nosit džíny a mikiny a svetry a pít horké čaje ♥ všude barvy ♥ ale na druhou stranu, pak bude to období kdy je všde černo a zima a není ani podzim ani zima, to období nesnáším. Ale začátek podzimu je super, mějte rádi podzim! :D

Za poslední týden jsem si hrozně oblíbila Lanu Del Rey, vždycky mi její písničky přišly smutné, ale teď na pozim je to snad jediný interpret, kterého poslouchám :D

Škola zatím asi v pohodě, konečně už mi začaly tréninky, v podstatě si nemám na co stěžovat :D Tenhle ooo's talk je především o tom designu, takže doufám, že se vám všem líbí :) Mějte se krásně, užívejte podzimu a poslouchejte Lanu ♥ /haha, jakože vtípek/
- Ooomarie

OOO'S TALK: Důležité informace a budoucí změny | #25

15. srpna 2016 v 18:36 | Ooomarie
Ahojky všichni! Zdravím vás všechny a přeji vám krásné pondělí!! ♥ Dnešní článek bude informativní a ty informace budou důležité pro celý můj následovný chod blogu, takže bych ocenila, kdybyste neklikali na šipku zpátky a vytrvali až do konce článku, pokusím se to pojmout trochu "zábavněji" (pokud se to slovo ve spojitosti s mými články dá vůbec použít) než klasické informační články. Beze všeho toho okecávání co mám ve zvyku, pojďme na to!

pizza adidas sorry

OOO'S TALK: Škola, energie, nový design,.. | #24

13. června 2016 v 18:17 | Ooomarie
Ahojky všichniii ♥ Páni, poslední ooo's talk tu byl 21. dubna, jsem na sebe docela pyšná, že jsem mezitím byla schopná psát i záživnější články než jen talky :D Dnes jsem ale donastavila nový design a mám takovou povídací náladu, tak už je potřeba napsat další ooo's talk! Vlastně kromě designu vůbec nemám připravená témata, o kteých chci mluvit, takže zase budu improvizovat a název doplním až na konci článku, jako vždy, hh.

grunge ice cream drink

OOO'S TALK: Čtvrtletí, rýmička,.. | #23

21. dubna 2016 v 10:14 | Ooomarie
Ahojky všichni!
Myslím si, že už to úplně vzdám s tou mojí chvilkovou motivovaností do pravidelnosti vydávání článků, protože to stejně nedodržím. Mnohem více mi to vyhovuje takhle, když na blog můžu napsat jen když mám chuť a náladu, třeba jen jednou za týden. Řekla bych, že moje aktivita klesla stejně jako aktivita vaše (komentáře, návštěvnost), ale není čemu se divit, když ani já se tomu blogu už tolik nevěnuji. I tak vám ale chci poděkovat, že sem stále ještě občas chodíte a zanecháváte mi tu milé komentáře, moc to pro mě znamená ♥ Dnešní článek je tedy nový ooo's talk, tak pojďme na to :)

alienlovenight

OOO'S TALK: Přespání, awkward,.. | #22

28. března 2016 v 14:02 | Ooomarie
Ahojky všichni!
Omlouvám se, že jsem se neozvala devět dní.. ale konečně si s vámi zase popovídám ♥ Chtěla jsem napsat tu dlouho slibovanou recenzi, ale zjistila jsem, že vlastně vůbec nevím, jak psát recenze. V sobotu, když jsem rozepsala tento článek, jsem chtěla napsat další část 'Na co se podívat?', ale nějak vůbec nemám náladu. Poslední dobou na blog moc nechodím, a když už jdu, tak jsou to jen ooo's talky, protože nemám náladu na nic jiného. Nápady by byly, ale ta chuť k tomu chybí.. Jsem strašně ráda, že vás ooo's talky stále ještě baví, moc to pro mě znamená ♥ Tak pojďme na to))

girl crystal window

Takže, co jsem tento týden dělala? V pondělí jsem byla odpoledne u kamarádky, jinak jsem až do středy chodila do školy, ve čtvrtek jsem byla s kamarádkou nakupovat /chtěla jsem mikinu nebo džíny, ale skončila jsem s plavkami (:D)/ a v pátek jsem se byla podívat v kině na Alianci. Jelikož jsem nečetla knížku, tak jsem nevěděla, co mě čeká, ale docela se mi to líbilo. Takový zázrak jako hunger games to nebylo, ale i tak to byl skvělý film. V sobotu jsem byla doma, a odpoledne jsem byla na procházce s mamkou, v neděli jsem byla na procházce s kamarádkou, a ušly jsme snad deset kilometrů. A z neděle na dnešek jsem u té kamarádky přespávala /moje první přespávačka/♥. A dnes odpoledne musím udělat věci do školy, ale ráda bych šla ještě ven.

Za tento týden jsem se také dostala až do čtvrté série Awkward, na který koukám na stránce topserialy.sk. Je tam tak široký výběr seriálů, že mám snad do konce života o seriály postaráno :D Pokud teď koukáte na nějaký, co se vám líbí, tak mi prosím napište, jak se jmenuje, a já se po něm podívám ^^

Ve svém volném čase buď odpočívám, jsem na mobilu, koukám na seriály, a nebo jsem někde venku, takže si neudělám čas na čtení, a proto článek se shrnutím knížek za březen nebude stát za moc(( Zatím mám přečtenou jen jednu knížku, a budu ráda, když dočtu do konce měsíce tu druhou.

To je pro tento článek vše, budu ráda za každý váš komentář, doufám, že omluvíte moji devíti-denní neaktivitu. Mějte se krásně, a užívejte si teplého počasí ♥

Ooomarie 
 

Reklama