Random

Christmas tag // moje vlastní verze

22. prosince 2015 v 15:51 | Ooomarie
Ahojky všichni!
Vítám vás u dnešního článku s vánoční tématikou! V minulém článku v sobotu jsem vánoční náladu neměla a od včerejšího večera už mám! Strašně jsem se těšila, až napíšu vánoční článek, když budu já sama mít vánoční náladu, abych jí trochu přenesla i na vás. No a dnes už ji konečně mám! :))

Dnes jsme byli ve škole naposledy před Vánoci, a tak jsme si dávali dárky. Musím říct, že dárky z tohoto roku mě potěšily snad úplně nejvíc ze všech roků ♥ Ani nevím proč, ale dnešek jsem si nesmírně užila, panovala ve třídě úžasná atmosféra a den jsem strávila se všemi, které mám ráda, i s kamarádkou K. z vedlejší třídy, od které jsem jen tak btw dostala jednorožce. Chápete to? Jednorožce. ááá.

Chtěla jsem si pro vás na dnešek připravit nějaký vánoční článek, nejlépe vánoční tag. Jenže jsem pročetla pár blogů a došlo mi, že ten tag dělají skoro všichni, a já chtěla něco originálního. Abych ale nerušila vánoční tématiku, ani vánoční otázky, vytvořila jsem takový dotazník, kam jste mi mohli psát otázky do vánočního článku. Jenže já chytrá hlavička to tam dala v neděli odpoledne, takže jste na to měli jen necelé dva dny. Docela jsem se bála, že tam žádné otázky nebudou a budu muset rychle vymýšlet něco dalšího, ale naštěstí mě zachránily dvě úžasné blogerky - Netty a Anička. Netty mi tam napsala tolik otázek, že by to vydalo na samostatný článek :D Za což jsem ale ráda, protože to nebudu muset překládat na jindy. Pokud jste mi chtěli napsat nějakou otázku, ale nestihli jste to, tak se nebojte, protože tento typ článku bych ráda udělala někdy jindy, pokud se vám bude líbit.

Teď už jsem to tady ale okecala už dost, takže jako poslední řeknu jen to, že vám děkuji za krásné komentáře u minulého článku a přeji vám krásný začátek vánočních prázdnin, ozvu se vám na Štědrý den ♥Random day #02 | 21.11.

21. listopadu 2015 v 11:30 | Ooomarie
Ahojky všichni!
Vítám vás u dnešního článku a přeji vám krásný začátek víkendu! :)
Dnes vám přináším další článek do rubriky Random days, doufám, že budete spokojeni :)

No time :c

2. listopadu 2015 v 15:15 | Ooomarie
Ahojky všichni!
Vítám vás u rychlého informačního článku. Tento článek jsem původně nechtěla vůbec vydávat a napsat článek až ve čtvrtek, kdy budu mít čas, ale to by blog byl dlouho bez článků a tak vám napíšu alespoň krátké informace, proč další článek vyjde nejdříve až ve čtvrtek.

Ještě než začnu vypisovat, co budu jednotlivé dny dělat, chci vám strašně moc poděkovat za naprosto neuvěřitelnou návštěvnost za minulý týden - rovných 400 návštěv! V toplistu jsme přesáhli hranici 26.000! Opravdu to pro mě strašně moc znamená a jsem vám moc, moc, moc vděčná! ♥♥

Co budu až do čtvrtka dělat?
V pondělí, dnes, se musím naučit celý sešit na zkoušení z přírodopisu, naučit se na test z hudební výchovy, naučit se spojovací výrazy do češtiny a doučit se chemii. Zábava na celé odpoledne.
V úterý musím koupit dárek k narozeninám pro mamku a potom mám trénink. Což bych vlastně článek stihnout měla, ale musím ještě začít připravovat projekt na angličtinu.
Ve středu bych teoreticky měla mít čas, ale musím si vzít referát na dějepis, abych si opravila známky nakonec se ostříhat nechám pár centimetrů pod ramena).
Ve čtvrtek si musím dopsat sešit ze zeměpisu a doučit se ho, ale v ten čtvrtek bych konečně měla stihnout nějaký článek.

Pokud tedy máte nějaký konkrétní nápad na článek ve čtvrtek, napište mi ho a já ho moc ráda udělám, docházejí mi totiž nápady :D
Doufám, že to pochopíte. Mějte se krásně ♥
- Ooomarie

Random day #01 | 28.10.

28. října 2015 v 18:24 | Ooomarie
Ahojky všichni!
Vítám vás u dnešního článku, přeji vám kránou střědu a také státní svátek! :)
Dnes pro vás mám článek do rubriky Random days, snad se vám bude líbit :)
 
 

Reklama